Warsztaty Gitarowo-Wokalne odbywają się zawsze w 3 tygodniu miesiąca lipca (od niedzieli do niedzieli) w Gminie Czorsztyn w miejscowości Kluszkowce.
Jubileuszowa V edycja w 2018 roku przypada na 15-22 lipca. Organizatorem poprzednich edycji warsztatów była agencja artystyczna Dobra Muzyka.

Od roku 2018 będą organizowane przez Fundację CZŁOWIEK CZŁOWIEKOWI CZŁOWIEKIEM KRS 0000723693

W ramach warsztatów będą przeprowadzane lekcje indywidualne oraz warsztaty grupowe (zespoły kameralne, orkiestra gitarowa) z zakresu gitary klasycznej, akustycznej, elektrycznej oraz indywidualne i grupowe zajęcia wokalne (emisja głosu, poprawna dykcja, język angielski w piosenkach, zachowanie na scenie, nauka ulubionych piosenek...).

Zapraszamy wokalistów na zajęcia gitarowe (będą mogli nauczyć się akompaniować sobie na gitarze) oraz gitarzystów do podszkolenia swojego warsztatu głosowego!


ZAJĘCIA GITAROWE PROWADZĄ BRACIA

 • Piotr Kudełka absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach, laureat wielu konkursów w Polsce i zagranicą- improwizacja, akompaniament
 • Jan Kudełka absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach, laureat wielu konkursów w Polsce i zagranicą- gitara klasyczna
 • Jakub Kudełka absolwent Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Laureat konkursu gitarowego w Chorwacji-gitara elektryczna

ZAJĘCIA WOKALNE


Maria Kudełka-Gonet absolwentka londyńskiej uczelni, wokalistka jazzowa- zajęcia indywidualne z emisji głosu, dykcji etc...

Damian Stroka gitarzysta oraz wokalista. Absolwent katowickiej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w klasie gitary klasycznej prof. Wandy Palacz. Nauczyciel gitary w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. Ludomira Różyckiego w Gliwicach. Umiejętności wokalne kształci pod okiem wybitnej pedagog Danuty Sendeckiej.ZAJĘCIA SPORTOWE I ARTYSTYCZNE


Jednym z punktów programu będą prezentacje DVD koncertów gitarowych oraz wokalnych, seminaria oraz koncerty na dużych regionalnych scenach muzycznych.

Wieczorami wykładowcy i uczestnicy warsztatów będą wspólnie muzykować w Bacówce. Będzie to doskonała okazja do nauki improwizacji oraz wymiany doświadczeń i integracji uczestników. Nasze warsztaty są adresowane do wszystkich – profesjonalistów i amatorów, początkujących i zaawansowanych, bez limitu wiekowego.

Zapraszamy zarówno aktywnych jak i biernych uczestników, którzy z pewnością znajdą tu coś dla siebie. Do ich dyspozycji będzie bezpłatna sieć WiFi, boisko do gry w siatkówkę i koszykówkę, stoły pingpongowe, piłkarzyki, plac zabaw dla dzieci, organizujemy także mecze piłki nożnej!
PROJEKT JEST REALIZOWANY W RAMACH DZIAŁALNOŚĆI STATUTOWEJ ODPŁATNEJ!


KIEROWNIK PROJEKTU: ALEKSANDRA KUDEŁKA
KOSZT WARSZTATÓW


Uczestnik czynny:

 • gitarzysta - 1060 złotych (w tym 560 złotych pobyt w pensjonacie z pełnym wyżywieniem; zajęcia gitarowe- 500 złotych),
 • gitarzysto - wokalista- 1260 złotych (w tym 560 złotych pobyt w pensjonacie z pełnym wyżywieniem; zajęcia gitarowe i wokalne-700 złotych)
 • wokalista - 1360 złotych (w tym 560 złotych pobyt w pensjonacie z pełnym wyżywieniem; zajęcia wokalne- 800 złotych)

Zajęcia w ramach ww pakietów obejmują: 5 lekcji indywidualnych, lekcje w zespołach, chórze/orkiestrze gitarowej, zespole wykonującym piosenkę finałową, seminaria, projekcje koncertów/filmów, koncerty gitarowe i wokalno-gitarowe, zajęcia sportowe z profesjonalnym instruktorem, zajęcia artystyczne, atrakcje dodatkowe (ognisko, dyskoteki, mecze, karaoke etc...)


Uczestnik bierny

 • 810 złotych ( w tym 560 złotych pobyt w pensjonacie z pełnym wyżywieniem)- możliwość uczestniczenia w seminariach, projekcjach koncertów/filmów, koncertach gitarowych i wokalno-gitarowych, atrakcjach dodatkowych (ognisko, dyskoteki, karaoke, mecze etc...)


Dojazd i powrót we własnym zakresie!!!

Możliwość brania udziału w zajęciach bez zakwaterowania i wyżywienia!

Koszt zajęć bez zakwaterowania:

 • 500 złotych (gitarzysta),
 • 700 złotych (gitarzysto-wokalista),
 • 800 złotych (wokalista),
 • 250 złotych (uczestnik bierny).

ZAPISY PRZYJMOWANE BĘDĄ OD 20 MARCA 2018 ROKU POD E-MAILEM:

GITARA@FCZCCZ.EU

ZAPRASZAMY !!!Drodzy darczyńcy!

Jeżeli chcecie pomóc nam w organizacji Warsztatów dla dzieci z biednych rodzin uprzejmie prosimy o wpłaty darowizn na numer konta:


Rachunek bankowy do projektu: Miłośnicy Dobrej Muzyki

28 1140 2004 0000 3802 7752 7428


Bardzo serdecznie dziękujemy za okazane serce!