54524968_306023506736957_204257082545799168_njpg


Warsztaty Gitarowo-Wokalne odbywają się zawsze w 3 tygodniu miesiąca lipca w Gminie Czorsztyn w miejscowości Kluszkowce.


VI edycja w 2019 roku przypada na 18-22 lipca. Organizatorem pierwszych 4 edycji warsztatów była agencja artystyczna Dobra Muzyka.


Od roku 2018 są one organizowane przez Fundację CZŁOWIEK CZŁOWIEKOWI CZŁOWIEKIEM KRS 0000723693

W ramach warsztatów będą przeprowadzane lekcje indywidualne oraz warsztaty grupowe (zespoły kameralne, zespoły wokalne i gitarowe) z zakresu gitary klasycznej, akustycznej, elektrycznej oraz indywidualne i grupowe zajęcia wokalne (emisja głosu, poprawna dykcja, język angielski w piosenkach, zachowanie na scenie, nauka ulubionych piosenek...).

Zapraszamy wokalistów na zajęcia gitarowe (będą mogli nauczyć się akompaniować sobie na gitarze) oraz gitarzystów do podszkolenia swojego warsztatu głosowego!


ZAJĘCIA GITAROWE PROWADZĄ BRACIA

  • Piotr Kudełka absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach, laureat wielu konkursów w Polsce i zagranicą- improwizacja, akompaniament
  • Jan Kudełka absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach, laureat wielu konkursów w Polsce i zagranicą- gitara klasyczna
  • Jakub Kudełka absolwent Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Laureat konkursu gitarowego w Chorwacji-gitara elektryczna

ZAJĘCIA WOKALNE


Maria Kudełka-Gonet absolwentka londyńskiej uczelni, wokalistka jazzowa- zajęcia indywidualne z emisji głosu, dykcji etc...

Wiktor Wyglądacz absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach- specjalista od pracy z zespołami wokalnymi, Chórzysta w Chórze Filharmonii Śląskiej im. H. M. Góreckiego w Katowicach, nauczyciel w szkole muzycznej Yamaha w Katowicach- zajęcia wokalne zespołowe, choreografia w zespole.
ZAJĘCIA SPORTOWE I ARTYSTYCZNE


Jednym z punktów programu będą prezentacje DVD koncertów gitarowych oraz wokalnych, seminaria oraz koncerty na dużych regionalnych scenach muzycznych.

Wieczorami wykładowcy i uczestnicy warsztatów będą wspólnie muzykować w Bacówce. Będzie to doskonała okazja do nauki improwizacji oraz wymiany doświadczeń i integracji uczestników. Nasze warsztaty są adresowane do wszystkich – profesjonalistów i amatorów, początkujących i zaawansowanych, bez limitu wiekowego.

Zapraszamy zarówno aktywnych jak i biernych uczestników, którzy z pewnością znajdą tu coś dla siebie. Do ich dyspozycji będzie bezpłatna sieć WiFi, boisko do gry w siatkówkę i koszykówkę, stoły pingpongowe, piłkarzyki, plac zabaw dla dzieci, organizujemy także mecze piłki nożnej.
KOSZT WARSZTATÓW

Informujemy, że koszt wydłużonego pobytu 10-dniowego na VI Ogólnopolskich Warsztatach Gitarowo-wokalnych w Kluszkowcach 18-28 lipca 2019r. wzrasta ostatecznie o 630 pln (niezależnie od pakietu).Pakiety kosztują:

1. GITARA - 1690 PLN
2. GITARA ŚPIEW - 1890 PLN
3. ŚPIEW -  1990 PLN

Uczestnik czynny (zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem, udział w 5 lekcjach indywidualnych, lekcjach grupowych, projekcjach dvd, koncertach, wycieczkach, transporcie autokarem z Katowic do Kluszkowiec, wydarzeniach towarzyszących)...

Uczestnik bierny (zagwarantowane miejsce w pensjonacie z pełnym wyżywieniem, udział w projekcjach dvd, koncertach, innych wydarzeniach towarzyszących ) ...
1050 PLN. Możliwość skorzystania z transportu autokarem z Katowic oraz udział w wycieczkach podczas pobytu za dodatkową opłatą 260 PLN.


POWODEM WZROSTU KOSZTÓW SĄ: 

- 3 dodatkowe noclegi z całodziennym wyżywieniem x 80 pln - 240 PLN

transport z Katowic do Kluszkowiec autokarem ( powrót uczestników z opiekunami/rodzicami jak zwykle po koncercie finałowym) i wszystkie wycieczki razem z transportem, przewodnikiem, opieką kadry i opłatami za wstęp (Zamek, rejs statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim, kolej linowa na Palenicę w Szczawnicy Spływ Dunajcem etc...) - 390 PLN

W tym roku Fundacja Człowiek Człowiekowi Człowiekiem przyjmuje wpłaty całościowe na konto, także będą Państwo bez problemu mogli uzyskać faktury całościowe za pobyt dziecka na warsztatach (jeśli ktoś ubiega się o zwrot z zakładu pracy).Jesteśmy przekonani, że te 4 czy 5 dni rekreacji i aktywnego wypoczynku wszystkim nam przyniesie korzyści :) w końcu mamy wakacje :)!


Pozdrawiamy!  1. PROJEKT JEST REALIZOWANY W RAMACH DZIAŁALNOŚĆI STATUTOWEJ ODPŁATNEJ!


KIEROWNIK PROJEKTU: ALEKSANDRA KUDEŁKADrodzy darczyńcy!

Jeżeli chcecie pomóc nam w organizacji Warsztatów dla dzieci z biednych rodzin uprzejmie prosimy o wpłaty darowizn na numer konta:


Rachunek bankowy do projektu: Miłośnicy Dobrej Muzyki

28 1140 2004 0000 3802 7752 7428


Bardzo serdecznie dziękujemy za okazane serce!


IMG_4070JPG
54417745_311693722827161_4984580383350718464_njpg